Damskie sweterki – eleganckie, zmysłowe i puchate

Jaki jest dobry sposób na chandrę? Ciepła herbata z ulubionymi dodatkami, wygodne legginsy i ciepły puchaty sweter, który otuli i uspokoi jak pluszowa przytulanka w dzieciństwie. Ale swetry damskie mogą mieć także nieco inne wydanie – bardziej eleganckie, a nawet zmysłowe – wszystko zależy od fasonu i materiału.

Damskie sweterki w eleganckim wydaniu

W tym przypadku niezwykle istotny jest materiał oraz fason. Wysokiej jakości wełna, alpaka lub kaszmir to gwarancja, że sweter będzie prezentował się elegancko. Ważna jest również tekstura – te mniej mięsiste i kędzierzawe z reguły sprawiają wrażenie bardziej eleganckich. Są także znacznie cieńsze, gładkie i mają na przykład ażurowe zdobienia, często są z domieszką bawełny i włókien syntetycznych jak wiskoza i akryl.

Mogą także mieć inne dodatki jak perełki lub cekiny. Są również znacznie krótsze i dopasowane. Dlatego świetnie sprawdzą się do materiałowych spodni i ołówkowych spódnic, a także tych o szerszych fasonach. W połączeniu z marynarką wyglądają stylowo i elegancko. Są wygodnym i cieplejszym zamiennikiem dla klasycznej koszuli i bluzki materiałowej.

Czy swetry damskie mogą być zmysłowe?

Już sam materiał delikatny i miękki może budzić takie skojarzenia. Trzeba także pamiętać o tym, że damskie sweterki, szczególnie te dopasowane i krótkie fasony, mają także dekolty, które czasami są bardzo zmysłowe.

Nie można również zapomnieć również o tych, które odsłaniają dużą część pleców. Dzięki temu swetry damskie wpisują się w zmysłową i elegancką kobiecą garderobę.

Puchate i miękkie swetry oversizowe

W okresie jesiennym i zimowym najlepiej sprawdzą się oversizowe i puchate swetry damskie, które miękko otulają i grzeją nasze ciało. To wygodny i uniwersalny dodatek do jeansów, który sprawdzi się na wyjazd, zakupy i spacer po lesie. Te, które zamiast dekoltu mają golf lub komin, jeszcze lepiej zabezpieczą przed chłodem.

Więcej na Deezee.pl