Najmodniejsze torebki 2020 roku

torebka brązowa

Torebka jest nieodłącznym elementem kobiecej garderoby. Nie bez powodu możemy powiedzieć: „pokaż mi zawartość swojej torebki, a powiem Ci jaką jesteś kobietą”. Nowy rok w modzie to także nowe trendy. Jednym z najprostszych sposobów, aby dostosować swoje stylizacje do nowego dziesięciolecia jest nowa torebka!

Jakie torebki damskie będą modne?

Tłoczona skóra, naturalne materiały, w zwierzęce wzory lub w stylu retro – takie torebki będą modne w roku 2020. Torebki na wiosnę i lato zaskakują formą i kolorem. Modne będą przede wszystkim te w kształcie koła, półokręgów i rolki w odcieniach pasteli. Zachwycimy się także barwami tęczy. Żółte będą najczęściej występować pod postacią listonoszek, a czerwień odmieni wizerunek nudnych, biurowych stylizacji. Kolor cukierkowego różu również nie pozostanie w tyle. Stylizacja w odcieniach różu jest ultra dziewczęca, bajkowa o romantycznym charakterze. Torebki w barwach lalki Barbie pojawią się w formie mini kuferków mieszczących drobne kosmetyki, a’la tornistrów w kolorze fuksji oraz lekko morelowych torebek na pasku. Cukierkowy róż zawitał już na światowe pokazy mody.

Modne torebki na łańcuchu – zdecydowany hit

Biżuteria w stylizacji od kilku sezonów wiedzie prym. Łańcuszki, chokery, sznury pereł to nieodzowny element garderoby. Łańcuchy występują w każdej możliwej postaci: złote, srebrne, miedziane, jako bransoletki, naszyjniki, a nawet pierścionki.

Ogniwa widoczne są także jako element ozdobny torebek. Łańcuszek, a dokładniej łańcuch, powinien być pozornie ciężki i przeskalowany. Gruby, najlepiej zrobiony z żywicy, drewna, akrylu, metalu albo plecionych fragmentów materiału.

Tłoczona skóra – elegancka, luksusowa i stylowa

Zdecydowany trend dla wielbicielek wyjątkowych dodatków. Modne tłoczenie przypomina egzotyczną skórę krokodyla lub węża. W tym zestawieniu najbardziej pożądane są klasyczne modele torebek do ręki (np. takie https://deezee.pl/torebki ). Takie torebki damskie świetnie wpisują się w stylizację do pracy.

Groszki w czołówce najmodniejszych wzorów

Groszki powracają do łask i będą zdobić nie tylko ubrania, ale także dodatki. Światowej klasy projektanci prezentują torebki we wspomniany wzór na swoich wybiegach. Groszki ożywiają i nadają zabawny sznyt każdej stylizacji.